Cennik

KOSZT PORAD I KONSULTACJI DIETETYCZNYCH

Terapia odchudzająca

Koszt pierwszej wizyty – 150 zł
W cenie: pomiar na analizatorze składu ciała zawartości tłuszczu w organizmie i okolicy brzusznej, pomiar wagi, obwodów ciała (pas, brzuch biodra), wyliczenie BMI i jadłospis na 2 tygodnie wraz z przepisami, dokładny wywiad dietetyczny i omówienie zasad wzajemnej współpracy, a także planu odchudzania oraz przygotowanie spisu dozwolonych produktów w diecie.

Ponieważ diety układane są indywidualnie, jadłospisy po pierwszej wizycie przesyłam mailem lub pocztą 2-3 dni robocze po wizycie.

Podczas terapii odchudzającej wskazane są cykliczne spotkania, najlepiej co dwa tygodnie. Na każdej kolejnej wizycie aktualizujemy pomiary, omawiamy sytuacje problematyczne oraz diety na dwa kolejne tygodnie.

Koszt każdej kolejnej wizyty – 100 zł
W cenie: pomiar na analizatorze składu ciała zawartości tłuszczu w organizmie i okolicy brzusznej, pomiar wagi, obwodów ciała (pas, brzuch biodra), wyliczenie BMI i jadłospis na kolejne 2 tygodnie wraz z przepisami, omówienie sytuacji problematycznych.

Terapia odchudzająca + dietcoaching

Koszt każdej wizyty – 200 zł, długość wizyty – zawsze 60 minut.
W cenie: sesja dietcoachingowa, jadłospis na 14 dni wraz z przepisami oraz pomiary na analizatorze składu ciała zawartości tłuszczu w organizmie i okolicy brzusznej, pomiar wagi, obwodów ciała (pas, brzuch, biodra), wyliczenie BMI.

Terapia odchudzająca z dietcoachingiem jest dobrowolna. Osoba może przeplatać wizyty terapii odchudzającej bez coachingu z terapią dietcoachingową w wybrany przez siebie sposób.

Porady dietetyczne pomocne w leczeniu innych schorzeń niż nadwaga i otyłość

  • np. cukrzyca, dieta bezglutenowa, alergie, anemia i inne

Koszt pierwszej wizyty – 150 zł
Kolejne wizyty (jeśli jest taka konieczność) – 100 zł
W cenie: dokładny wywiad dietetyczny, omówienie zasad wzajemnej współpracy, zalecenia dostosowane do konkretnej jednostki chorobowej, spis dozwolonych i zabronionych produktów, 5 przykładowych jadłospisów z przepisami.

Zalecenia dla kobiet w ciąży i karmiących, Dieta dla dzieci z nadwagą i niedowagą, Diety na przytycie, Diety wegetariańskie

Koszt pierwszej wizyty – 150 zł
Kolejne wizyty (jeśli jest taka konieczność) – 100 zł
W cenie: dokładny wywiad dietetyczny, omówienie zasad wzajemnej współpracy, zalecenia dostosowane do konkretnej potrzeby, spis dozwolonych i zabronionych produktów, 5 przykładowych jadłospisów z przepisami.

Porady dietetyczne on-line

  • bez potrzeby wychodzenia z domu

Koszt porady – 70 zł
Na zapytanie mailowe przesyłam ankietę dietetyczną, po jej wypełnieniu i przelaniu opłaty na konto wysyłam odpowiednio dopasowany jadłospis.

Koszt wizyty w Centrum Medycznym Cordis według cennika przychodni.

Fit-Diet, Poradnia Dietetyczna Poznań – odchudzanie, leczenie otyłości i znacznie szersza pomoc w problemach żywieniowych